Elektrikli Golf Ne Zaman Çıkacak? Eletrikli Golf Türkiye Satışları

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Elektrikli Golf Ne Zaman Çıkacak?

Eletrikli Golf Türkiye’de satılacak mı? Eletrikli Golf fiyatları, vw Elektrikli golf satışları ne zaman başlayacak? Elektrikli Golf özellikleri, fiyatları Dünya otomobil devlerinin buluştuğu Almanya pazarında bir yenilikte VolksWagen firmasından geliyor. Yakın zamanda Televizyon ekranlarında ve internet üzerinde yayılan haberler dahilinde siz değerli takipçilerimizi bilgilendirmek amacı ile bu haberi paylaşmak istedik. Bilindiği üzere akaryakıt fiyatlarının artması, dünya üzerindeki petrolün azalması insanları farklı enerji arayışlarına itti. Daha önce de geliştirilen sistemler arasında, Benzine alternarif olarak Mazot, Hidrojen hatta su ile çalışan otomobiller geliştirildi. Gerçi bazılarının akıbeti ne oldu bilmiyoruz. Mesela Su ile çalışan motor aksamı resmen hasır altı edildi.. Tabi ki bilinenin arkasında büyük kapitalist güçler mevcut. Teknoloji onların taleplerine göre gelişiyor. Her neyse konumuz Alman Volkswagen’in yeni Elektrikli Golf‘ü. Volkswagen en çok tutulan modellerinden biri olan Golf’ un elektrikli tasarımı üretildi.

Almanya’ nın Volfsburg şehrinde deneme amaçlı olarak 10 adet elektrikli Golf 6 üretildi. Firmanın yeni tasarladığı elektrik motorlu golfler 115 beygir gücünde ve 1 depo şarjla 135 km gidebiliyor. Çok yüksek bir performansa sahip otomatik şanzımanlı  elektrikli golfler kısa sürede büyük ilgi topladı. Umuyoruz ki Türkiye’de de azımsanmayacak rakamlara ulaşan Golf kullanıcıları bu araça kısa sürede ulaşabilir. Firma yetlililerinin yaptığı açıklamaya göre Yeni Elektrikli Golf’lerin 2014 yılı içerisinde tüm dünya da kullanıcıları ile buluşacak.

 

 

Sponsorlu Bağlantılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>